Filozofie

VĚŘÍME V SÍLU MYŠLENKY

Mediální a komunikační agentura ASSET MEDIA s.r.o.

Jsme mladý, dynamický tým a pracujeme jako výborně namazaný stroj. Naši práci máme rádi. 

Dovolte mi přirovnat náš systém práce jako soukolí, jedno bez druhého nemůže fungovat. Základem naší firemní filozofie jsou efektivita, týmová práce, spolehlivost a flexibilita. Naším záměrem je především co nejefektivněji zhodnotit vložené finanční prostředky našich klientů a pomoci jim tak při budování solidní značky či zvýšení prodeje. 

Mezi využívané strategie patří hledání úspor, netradičních konceptů a řešení, výhodnějších cest a hlavně využívání nových trendů v marketingové komunikaci. Důležitým pilířem naší filozofie je týmová práce.

Veškeré služby jsou realizovány v rámci třech spolupracujících týmů – obchod, produkce a backoffice. Na každý projekt, který realizujeme, je sestaven speciální tým podle charakteru projektu, což zaručuje maximální využití zkušeností jednotlivých pracovníků. Spokojenost klientů svědčí o kvalitním fungování zvoleného modelu práce.

Předností ASSET MEDIA jsou vedle efektivity a týmové práce i spolehlivost a flexibilita, tzn. přizpůsobení se požadavkům klienta. V praxi to znamená, že svou práci odvádíme v dohodnutých termínech a jsme schopni rychle reagovat na změnu vyplývající z nepředvídatelných situací, a to vše bez ztráty kvality.

Věříme v sílu myšlenky, ale rozhodují čísla, ne dojmy. Marketing je věda. Věda s propracovanou metodologií, která poskytuje relativně přesné výsledky. Řídíme se těmito výsledky. Všemu ale předchází myšlenka, pomůžeme Vám realizovat ty Vaše.

Ing. Filip Šafránek, zakladatel ASSET MEDIA s.r.o.

„VĚŘÍME V SÍLU MYŠLENKY“